Zakład Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Niszczenie dokumentów Proces niszczenia dokumentów

  

 Bezpiecznie zniszczymy twoje dokumenty


Nasza oferta dotyczy:


Pakowanie

Przyjeżdżamy na miejsce i przygotowujemy dokumenty do przewozu w miejsce zniszczenia. Po spakowaniu ich do specjalnych pojemników lub worków jutowych zostają komisyjnie zaplombowane. Po tych czynnościach podpisujemy z Państwem protokół przekazania dokumentów do zmiszczenia.

Transport

 

Pojemniki z zaplombowanymi dokumentami są przenoszone do samochodu i przewożone do miejsca zniszczenia. Na życzenie przedstawiciel państwa firmy może uczestniczyć w fazie przewozu i niszczenia.

Segregacja

Na miejscu docelowym sprawdzamy pomby i przemosimy do pomieszczenia przeznaczonego do segregacji. W tym pomieszczeniu oddzielamy papier od innych materiałów a następnie dzielimy na papier biały i kolorowy.

Niszczenie

Po segregacji dokumenty zostają zniszczone zgodnie z normą DIN 32757. Ten sposób zniszczenia uniemożliwia osobom niepowołanym odczytanie zapisanych w dokumentach informacji.

 

Prasowanie

 

Po etapie niszczenia pocięty papier wędruje do balarki gdzie zostają sprasowane pod naciskiem ponad 54 ton. W tym momencie kończy się proces niszczenia i wystawiamy Państwu Certyfikat zniszczenia przekazanych dokumentów.

Recykling

 

Spakowane kostki wędrują następnie do papierni gdzie są ponownie przetwarzane na papier.


 

 
 

Spot reklamowyGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module
Reklama