Zakład Aktywności Zawodowej w Nowej Sarzynie

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Home Materace Dziecięce
JOLA
jola. Wkład: zawiera płytę lateksową połączoną z pianką T-30.
Wysokość: ok. 6 cm.
Twardość: średnia, większa na obrzeżach.
Zalety: jest materacem miękkim i bardzo elastycznym, dzieki czemu dopasowuje się optymalnie do kształtu ciała. Ponadto posiada właściwości antybakteryjne i antyseptyczne, nie wchłania kurzu i alergenów. Charakteryzuje się znacznie większą wytrzymałością niż materace piankowe. Twardsze obrzeża zabezpieczają dzieci przed zsunięciem się z materaca.

 
BASIA
basia. Wkład: zawiera piankę wysokoodbojną, piankę poliuretanową T-30 oraz tkaninę trójwymiarową 3D.
Wysokość: ok. 9 cm.
Zalety: jest materacem o zwiększonej sprężystości dzięki czemu dopasowuje się optymalnie do kształtu ciała. Głównymi zaletami przekładki 3D są lepsze właściwości higieniczne tkanina ta jest trwała, szybko odparowuje z niej wilgoć, ma właściwości antyalergiczne.

 


 
AGATA
agata
Wkład: zawiera sprężyny typu"mini-bonnell", przekładki tapicerskie, matę kokosową, płyty z pianki poliuretanowej T-19, całość obłożona włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.
Wysokość: ok. 11 cm.
Twardość: twardy/średnio-twardy w zależności od strony.
Zalety: charakteryzuje się elastycznością powierzchniową. Użyte do produkcji materiały zapewniają dobrą przepuszczalność wilgoci i izolację termiczną oraz minimalizują możliwość powstawania odleżyn. Zastosowanie z jednej strony warstwy pianki zmiękczającej, a z drugiej maty kokosowej powoduje, że spełnia funkcję dwustronnego: strona bardziej miękka przeznaczona dla młodszych dzieci, bardziej twarda dla dzieci starszych. Dzięki takiej konstrukcji materac "rośnie" razem z dzieckiem.

 
OLA
ola
Wkład: zawiera piankę poliuretanową T-19, obłożoną włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.
Wysokość: ok. 7 cm.
Zalety: zastosowanie pianki poliuretanowej owiniętej włókniną nadaje materacowi cechy lekko sprężyste oraz uczucie miękkości i ciepła.

 

 


 
MAŁGOSIA
malgosia
Wkład: zawiera warstwy kokosu igłowanego ułożone na przemian z pianką poliuretanową T-19, całość jest obłożona włókniną antyalergiczną o gramaturze 100 g/m2.
Wysokość: ok. 7 cm.
Zalety: kokos jest materiałem antyalergicznym, nie wchłania zapachów, jest przewiewny, elastyczny i trwały. Nie odkształca się w wyniku użytkowania.
 

Spot reklamowyGet the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module